آزمایشگاه شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران ، دارنده گواهینامه 17025، بعنوان آزمایشگاه همکار استاندارد در استان فارس و همچنین عنوان تولید کننده رتبه A از بهترین  تولید کنندگان انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن و پلی پروپیلن در سطح کشور می باشد که خدمات مربوط به انجام تستها و صدور تاییدیه های  آزمایشگاهی مورد نیاز همکاران محترم را ارائه می نماید.

آزمون ها

  1. بررسی ظاهری لوله، اندازه گیری ابعاد و نوارهای شناساگر
  2. آزمون شاخص جریان مذاب
  3. آزمون تعیین چگالی
  4. آزمون تعیین درصد کربن
  5. آزمون پراکنش دوده
  6. آزمون کشش
  7. آزمون فشار هیدرواستاتیک
  8. آزمون برگشت حرارتی
  9. آزمون زمان القاء اکسایش
  10. آزمون مقاومت در برابر رشد ترک

بیانیه مدیریت آزمایشگاه شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران

Mr. A. Ramin Afshar

آزمایشگاه‌ شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران از طریق ایجاد و اجرای سیستم مدیریت آزمایشگاه‌ها بر مبنای استاندارد ISO/IEC17025:2005   و اصول حرفه ای فعالیت‌های آزمایشگاهی، سیستم مدیریت کیفیت خود را مستند می‌کند. این سیستم همه فرآیندها و مسوولیت‌ های مرتبط را که در ارتباط با فعالیت آزمایشگاه‌ موضوعیت دارد، تشریح می‌کند. این سیستم تایید می‌کند که همه فرآیندهای کاری برنامه‌ریزی شده و تحت کنترل می‌باشند.

سیستم مدیریت کیفیت و مستندات آن بر اساس تغییرات مرتبط با وضعیت فنی، قوانین، وضعیت عملکرد، انتظارات مشتری، آموزش‌ها و انگیزش‌های کارکنان و همچنین سیاست‌های کلان آزمایشگاه‌ شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران مورد تجدید نظر و بازنگری‌های سالیانه قرار می‌گیرد.

ریاست آزمایشگاه‌ شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران، صراحتا اعلام می‌دارد که آزمایشگاه‌، مدیر ارشد آزمایشگاه‌ و کارکنان آن از هر گونه فشار داخلی و یا خارجی که تاثیر منفی بر کیفیت نتایج آزمون‌ها می‌گذارد، رها می‌باشند. آزمایشگاه‌ همه فعالیت‌های خود را با تاکید بر حفظ اسرار، بدون تبعیض و به صورت کامل و بر طبق اصول حرفه‌ای انجام می‌دهند. حفاظت از اموال و اطلاعات مشتریان جزء قوانین اولیه این آزمایشگاه‌ها می‌باشد. 

مدیر ارشد آزمایشگاه‌، مدیر کیفیت و مدیر فنی خود را متعهد می‌دانند که سیستم مدیریت کیفیت را پیگیری کرده و الزامات استاندارد ISO/IEC17025:2005  را در آزمایشگاه‌ برآورده و از آن تبعیت کنند.

مدیریت آزمایشگاه‌ شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران خود را متعهد میداند، منابع لازم مالی و منابع انسانی را برای استقرار این استاندارد فراهم کند. پیروی از سیستم مدیریت کیفیت برای همه کارکنان آزمایشگاه‌ حتی مدیر ارشد الزامی است.

هزینه آزمون استاندارد